Etiket: kardeşlik masalları

SİHİRLİ KUTU

Bu masalı okuyan kardeşler hiç kavga etmiyor. Yeni yeni masallar Sihirli kutu masalı, MASALLARLA BÜYÜ tarafından SARP VE DERİN adındaki minik okuyucuları için özel olarak yazılmıştır.  Sihirli kutu, iki minik kardeşi çok özel bir yolculuğa çıkarıyor.
☆  Yazar: Bahar Saygılıer

Devamını oku

GURURLU GÜL VE KAKTÜS

Kısa masalların etkileyici yanı, hikayenin kısa olmasına rağmen unutulmaz bir etki bırakmasıdır. Dış görünüşe aldanmayın! ön yargılarınıza kapılmayın. Gururlu gül ve kaktüs masalı, herkesin kendine pay çıkarması gereken harika bir hikayeye sahip. Masalın içindeki kahramanlarla kısacık duygusal bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Devamını oku

KÜÇÜK KLAUS VE BÜYÜK KLAUS

Hans Christian Andersen’ın “Küçük Klaus ve Büyük Klaus” masalı kıskançlık ve rekabetin dostluğu nasıl gölgeleyebileceğini ve dürüstlüğün her zaman en iyi seçenek olduğunu anlatan bir ders niteliğinde bir kardeşlik masalı. Birbirini kıskanan iki kardeşin masalını okuyun

Devamını oku

KÖYÜN UYUZ KARGASI

Birlikten kuvvet doğar! Köye dadanan uyuz kargadan kurtulmak o kadar da kolay olmayacak! Beraberliğin gücünü ve önemini anlatan bir masal sizlerle. Köye dadanan yaramaz bir kargadan kurtulmanın yolu birliktelikten geçiyor.

Devamını oku
Yükleniyor