Etiket: cadılı masallar

PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER

Dünya Klasik Masalları arasında yerini alan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, tadına doyulmaz bir masal. Sihirli prenseslerin en sevileni ayrıntılı uzun bir anlatımla sizlerle. Okumaya doyamayacağınız harika bir Pamuk prenses masal oku. ☆ Masalların sonundaki yorum bölümünden fikirlerinizi yazarak geliştirmeye destek olabilirsiniz.

Devamını oku

SİHİRLİ LAMBA

Sihirli Lamba Masalı, “Tinder kutusu” adıyla Hans Christian Andersen tarafından 1800’lü yıllarda kaleme alınmıştır. Savaştan dönen bir askerin yolda bir cadıyla karşılaşmasını anlatır.  Bu masalın yeni uyarlamasını çok seveceksiniz.

Devamını oku

JORİNDA VE JORİNDEL

Grimm Kardeşler’in unutulmaz masallarından biri olan Jorinda ve Jorindel sizi ürpertici bir maceraya sürükleyecek. Ormanın sırları, büyülü kafesler ve zorlu yolculuklarla dolu bu masal, okuyucuları eski zamanların büyülü dünyasına götürerek heyecan ve merak dolu bir serüvene sürüklüyor.

Devamını oku

YABAN KUĞULARI

“Güzellik, saflık ve sevginin büyülü dünyasında kaybolmaya hazır mısınız? Hans Christian Andersen’ın unutulmaz masalı “Yaban Kuğuları” size yürekleri ısıtan bir aşk hikayesi sunuyor. Masmavi gökyüzü altında dans eden beyaz tüylü kuğularla dolu bu masalda, Elisa’nın yolculuğuna tanık olun. Güzelliği ve masumiyetiyle kalpleri fetheden Elisa, yaban kuğusu olmanın acısını yaşarken, gerçek aşkın gücüyle yeniden doğuyor. Saflığın, dostluğun ve sevginin büyülü masalı sizi bekliyor. “Yaban Kuğuları” masalıyla hayatınıza büyülü bir dokunuş yapın!”

Devamını oku
Yükleniyor